Syman Gaming po raz pierwszy pojawi się na Majorze!

Ostatnie spotkanie Minora regionu CIS już za nami. Po niezwykle emocjonującym pojedynku, awans na Starladder Major Berlin 2018 uzyskali zawodnicy Syman Gaming. Pokonali oni DreamEaters 2:0!

Spotkanie rozpoczęło się od Inferno. Gracze DreamEaters wygrali dwie pierwsze rundy, jednak zawodnicy Syman odpowiedzieli trzema zwycięstwami. Oba zespoły wymieniły się trzema rundami… po trzy razy, a pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 8:7 dla podopiecznych „zoneRa”. Następnie po zmianie stron „Krad” i spółka od razu wyszli na jednorundowe prowadzenie 9:8, jednak po chwili DreamEaters odpowiedziało dwoma wygranymi rundami i mieliśmy wynik 10:9. Zespół „Perfecto” po kilku minutach odzyskał prowadzenie 11:10, a statecznie druga połowa zakończyła się wynikiem 15:15 i doszło do dogrywki, w której lepsi okazali się gracze Syman, zwyciężając 19:17.

Na drugiej mapie Dust 2, lepiej rozpoczęli gracze Dreameaters, wygrywając pierwsze 6 rund po stronie antyterrorystów. Syman nawiązał kontakt z rywalem dopiero w siódmej rundzie, a finalnie udało im się zmniejszyć stratę do 3 punktów. Do przerwy widniał wyniki 9:6 dla zespołu CT. Po zmianie stron, to „Keoz” i reszta zespołu prezentowali się lepiej, ostatecznie  wygrywając Dusta 16:12!

Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy Syman Gaming po raz pierwszy w historii swojej organizacji pojawią się na Majorze!
Po zakończeniu tego spotkania znamy już wszystkich uczestników Major Play-In. O trzy miejsca na berlińskim Majorze powalczą: North, INTZ, MVP PK oraz DreamEaters.