Pierwsze spotkanie warszawskich eliminacji do Games Clash Masters za nami. Zmagania rozpoczęli gracze Team Kinguin oraz Codewise Unicorns.

Wszystkie mecze turnieju rozgrywają się w formacie BO2. Na pierwszy ogień poszła mapa de_train. Tutaj „Pingwiny” od początku zdominowały, lecz po kilku chwilach „Jednorożce” zaczęły odrabiać straty. Finalnie połówka skończyła się delikatnie na korzyść Kinguin. Po zmianie stron to Codewise pokazało na co ich stać. Pierwsze siedem rund to pokaz umiejętności „azizza” i jego kolegów. Doskonale rozgrywali stronę atakującą doprowadzając do wyrównania, a następnie przewagi nad TK. Na nieszczęście „Jednorożców”, Kinguin wzięło się w garść i dokończyło spotkanie nie przegrywając żadnej rundy w decydującej fazie.

Drugą, a zarazem ostatnią mapą był de_dust2. Pierwsza runda należała w 80% do „reatza”. To on wyeliminował aż 4 zawodników drużyny przeciwnej. Od samego początku mogliśmy liczyć na emocje – już po chwili „Jednorożce” zdobyły punkt grając z ulepszonymi pistoletami. Wymiana „jeden za jeden” z drobnymi przerwami trwała aż 10 rund. Od tego momentu TK nie oddało rundy i połowę zakończyli pięcioma oczkami przewagi. Nie byłoby to możliwe gdyby nie fenomenalne zagranie Wiktora „TaZa” Wojtasa, który zwyciężył clutcha 1vs3. Kolejne punkty w drugiej połowie wpadały na konto „Pingwinów” z wielką łatwością. Niewielki opór ze strony Codewise Unicorns pozwolił na szybkie zakończenie meczu.

Przeczytaj:  Oficjalnie: Twist dołącza do Ninjas In Pyjamas!

Team Kinguin

de_train

16:13

de_dust2

16:6

Codewise Unicorns

20

Przypominamy, że wszystkie mecze eliminacyjne możecie obejrzeć na kanale GamesClashTV!