https://pixabay.com/photos/navigation-car-phone-tunnel-3354185/

Podróżowanie samochodem jest jedną z przyjemniejszych rzeczy. Odkrywanie nowych miejsc nie zawsze należy do najłatwiejszych rzeczy, bo często nie wiemy jak dotrzeć do określonego celu, a korzystanie z fizycznej mapy nie jest przyjemne. Jest pewne rozwiązanie, dzięki któremu przemieszczanie się z miejsca na miejsce jest skuteczniejsze. Dlaczego warto skorzystać z uchwytu na telefon do samochodu?

Co daje korzystanie z uchwytu na telefon do samochodu na magnes?

Przede wszystkim główną zaletą posiadania uchwytu na telefon jest możliwość wsadzenie w niego telefonu i dopasowanie jego położenia. Zazwyczaj uchwyt na telefon ma długie ramię, która pozwala na odpowiednią regulację urządzenia. Korzystanie w XXI wieku z klasycznej mapy jaką znali nasi przodkowie jest totalnym anachronizmem i lepszą opcją jest korzystanie z nawigacji zainstalowanej w telefonie – to skuteczniejsze rozwiązanie dające większe możliwości i istotną cechą jest aktualizacja danych. Jeżeli jedziemy w miejsce, którego nie znamy, to warto by poruszać się odpowiednimi uliczkami i mieć wiedzę o stanie robót drogowych.

Można powiedzieć, że posiadanie mapy w formie elektronicznej jest oszczędnością w porównaniu do papierowych map, a w połączeniu z uchwytem na telefon daje ogromny komfort podróżowania i również dzięki takiemu uchwytowi możesz prowadzić rozmowy bez konieczności trzymania telefonu w ręku i zakupu zestawu głośnomówiącego czy słuchawki bluetooth.

Przeczytaj:  Nowości, pojedynki i konkursy: Samsung4Gamers na IEM 2019

Uchwyty magnetyczne różnią się od siebie kształtem i konstrukcją – jedne posiadają „szyjkę”, którą można regulować, a istnieją również takie, które charakteryzują się obracającą się główką o 360 stopni. Warto jednak powiedzieć, że korzystanie z uchwytu nie wpływa na jakość widoczności na drodze i jego instalacja jest bardzo prosta.

Gdzie można kupić dobrej jakości uchwyt do telefonu na magnes?

Jedny ze sklepów online jest sklep DWR (https://dwr.com.pl/uchwyty-na-telefon). Znajdziesz tam odpowiedni uchwyt dla siebie, który będzie bardziej odpowiadać Twoim indywidualnym prefencjom. Przykładowym uchwytem jest uchwyt magnetyczny do telefonu AMIO HOLD-07 charakteryzujący się długim ramieniem pozwalającym na regulację uchwytu. Przyssawka została skonstruowana z silikonu umożliwiająca montaż zarówno na szybie, jak i na desce rozdzielczej.

Innym uchwytem jest uchwyt od AMIO, HOLD-02 posiadający obrotową główkę. Jest to o wiele zgrabniejszy przedmiot, aniżeli poprzednik i zajmujący mniej miejsca. To co jednak go wyróżnia, to przede wszystkim możliwość montażu na kratce nawiewu.

Nie czekaj i spraw, byś dotarł z punktu A do B w najkrótszym czasie. Uchwyt do telefonów to bardzo praktyczne narzędzie dla kierowcy.