UEK Gaming Stage to projekt juwenaliowy związany z branżą technologiczną oraz e-sportową. To wydarzenie łączące fanatyków gier komputerowych, ale także karcianych i planszowych.

W tym roku odbędzie się VI edycja wydarzenia!

  • Miejsce: hala sportowa na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
  • Data: 07.05.2019r.
  • Aktualnie trwają zapisy na turniej:

CS:GO – eliminacje online turnieju w trybie double elimination przeprowadzone będą od 13.04.2019. Mecz finałowy w formie BO3 odbędzie się 7 maja, liczba miejsc ograniczona. Zgłosić się mogą maksymalnie 32 drużyny. Każda drużyna biorąca udział w turnieju musi składać się z minimum pięciu graczy (maksymalnie siedmiu wraz z rezerwowymi), osoby biorące udział w turnieju muszą mieć ukończone 18 lat. Wpisowe wynosi 50 zł (na drużynę) i w całości przeznaczone jest na nagrody dla zwycięskich drużyn. Nagroda za poszczególne miejsca w turnieju finałowym (przy zapisie 32 drużyn):

1 miejsce – 60% puli

2 miejsce – 40% puli

League of Legends – eliminacje online turnieju przeprowadzone będą od 26.04.2019. Mecz finałowy w formie BO3 odbędzie się 7 maja, liczba miejsc ograniczona. Zgłosić się mogą maksymalnie 32 drużyny. Każda drużyna biorąca udział w turnieju musi składać się z minimum pięciu graczy (maksymalnie sześciu wraz z rezerwowymi), osoby biorące udział w turnieju muszą mieć ukończone 18 lat. Udział w turnieju jest darmowy.

W tym tygodniu UEK planuje również poinformować uczestników o turnieju FIFA, a w przyszłym – o turnieju pokera. Wszystko będzie udostępniane na stronie wydarzenia na facebooku. Uczestnicy będą mieli zapewnione także inne atrakcje – między innymi grę na komputerach w strefie wolnego grania, na wyspecjalizowanym sprzęcie VR, w strefie retro gier, w strefie gier planszowych.