Wielki powrót do Fnatic! Flusha i Golden wracają do domu!

Wielki powrót do Fnatic! Flusha i Golden wracają do domu!

2020-12-22 Dzień bez transferów na scenie CS:GO to dzień stracony. Wczoraj o roszadach w swojej dywizji CSa poinformowało Fnatic, do którego powracają "Flusha" i "Golden"!

"Flusha" podpisał pełny kontrakt ze szwedzką organizacją, podczas gdy "Golden" został wypożyczony z Cloud9. Obaj zawodnicy występowali już razem, zarówno w Fnatic, jak i w Cloud 9. To właśnie z "Flushą" i "Goldenem" w składzie szwedzka drużyna zwyciężyła IEM Katowice 2018.

Legenda szwedzkiej sceny, Robin Rönnquist w barwach Fnatic grał przez 5 lat, począwszy od 2013 roku. W tym okresie udało mu się trzykrotnie wygrać Majora! W zeszłym roku odszedł do Cloud 9, jednak już po 6 miesiącach zakończył przygodę w zespole "chmurek".

"Golden" do Fnatic dołączył po odejściu "Olofmeistera" w 2017 roku. Wcześniej grał w akademii szwedzkiego zespołu. Tak samo jak "Flusha", odszedł później do Cloud 9, a jego miejsce zajął "Draken".

Dwójka nowych-starych graczy zastąpi w zespole "Xixta" i "Twista", którzy zostali przesunięci na ławkę rezerwowych. Pierwszy mecz w odświeżonym składzie fnatic ma już za sobą. W pierwszym tygodniu turnieju ECS pokonali Heretics 2:0. Dziś natomiast, w tych samych rozgrywkach podejmą AVANGAR. To spotkanie już o 20:00!

https://twitter.com/FNATIC/status/1173582090752921600?s=19