fot. UEFA

Hymn Ligi Mistrzów w tym sezonie już mogliśmy usłyszeć w dwóch poprzednich kolejkach fazy grupowej, jednak dopiero wczoraj klimat tych elitarnych rozgrywek możemy poczuć także w FIFA Ultimate Team. W grze pojawiły się m.in. specjalne SBC, wyzwania sezonowe czy karty!

Równo o godzinie 19:00 gracze mogli ujrzeć komunikat, że Liga Mistrzów wróciła do Ultimate Team. Po pierwsze, od teraz w paczkach znajdują się specjalne, niebieskie karty zawodników, których zespoły (dostępne w FIFIE) występują w obecnym sezonie Champions League. W przeciwieństwie do zeszłego roku, tym razem karty te oprócz szaty graficznej nie różnią się od ich zwykłych wersji. Kolejną zmianą w porównaniu do FIFY 19 jest to, że karty UCL będą trafiać się we wszystkich paczkach przez cały okres FIFY 20.

Pojawiły się również specjalne Wyzwania Budowania Składów, a mianowicie Ważne Mecze UEFA, w których musimy wymienić dwa składy zawierające piłkarzy kolejno Realu Madryt lub Galatasaray Stambuł i Chelsea oraz Ajax Amsterdam. Dostępne jest również SBC o nazwie „W blasku reflektorów”, w którym wymagane są dwie karty UCL.

Przeczytaj:  Poznaliśmy 100 najlepszych kart w FIFA 20! Downgrade Lewandowskiego?!

W wyzwaniach sezonowych dostępna jest natomiast zakładka Faza grupowa UCL, w której znajdują się trzy zadania, na których wykonanie mamy czas do czwartku do godziny 19:oo. Wśród nagród są m.in. paczka z rzadkim piłkarzem UCL czy złota paczka piłkarzy prime.

Zdjęcie