Kilka minut temu do gry trafiła kolejna drużyna tygodnia w FIFIE 20. Składowi TOTW 2 przodują Kevin De Bruyne, Philippe Coutinho oraz Trent Alexander-Arnold!

Oprócz wspomnianych zawodników, EA uhonorowało kartami in-form obrońcę PSG, Thiago Silvę. Wyróżnienie otrzymał on za świetną grę w defensywie przeciwko Lyon.  Kartę dostaje również pomocnik Leicester City – James Maddison, którego bramka zapewniła jego drużynie 3 punkty w meczu ze Spurs.

W TOTW 2 znajdziemy także napastnika Realu Sociedad – Williana Jose, który zdobył 2 gole w wygranym 3:1 meczu z Espanyolem. W zestawieniu zobaczyć możemy także zdobywcę hat-tricka w meczu Śląsk – Zagłębie Lubin (4:4), napastnika Wrocławian Erika Exposito!

Warte uwagi są na pewno karta Trenta, który w swojej zwykłej wersji jest jednym z lepszych obrońców w grze. Bogatsi gracze mogą zawiesić oko na karcie Coutinho, który otrzymał in-forma na pozycji środkowego pomocnika ofensywnego. Osoby szukającego piłkarza asystującego do takiego składu z Premier League, powinny zwrócić uwagę na Jamesa Maddisona, którego statystyki wyglądają na wyjątkowo przyzwoite.

Pełną drużynę tygodnia znajdziecie na obrazku poniżej. Na wszystkie 23 karty będziemy mogli natrafiać w paczkach przez tydzień.