Matchmakingi od wydawcy gry, Valve, cieszą się niezwykłą popularnością. Możliwość wspinania się po rangowych szczeblach daje wiele zabawy, jednak jakość serwerów oraz poziom umiejętności graczy nie zadowala każdego.

Z pomocą może przyjść platforma Faceit, która oferuje identyczny tryb gry co matchmakingi od Valve, jednak na serwerach 128 tickrate oraz z o wiele bardziej doświadczonymi zawodnikami. Przygodę rozpoczynamy z trzecim poziomem, a najlepsi z najlepszych mogą dojść do dziesiątego levelu. Faceit cechuje się także dobrym anti-cheatem, zatem możemy przestać martwić się o oszustów. Ciekawa jest również funkcja samodzielnego wyboru drużyny spośród dziesięciu zawodników wylosowanych do danego meczu. Mapy natomiast są wybierane niczym w profesjonalnych rozgrywkach – poprzez banowanie, do momentu, gdy na polu walki zostanie ostatnia z lokacji.

Brytyjska platforma to również huby oraz turnieje. Te pierwsze to swojego rodzaju grupy, gdzie znajdziesz graczy ze swojego regionu lub poziomu umiejętności. W turniejach najczęściej walka toczy się o punkty, wymienne na różnorakie nagrody.

Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności i nie masz czasu lub chęci na samodzielne „expienie” poziomów Faceit, możesz zlecić to profesjonalistom. Imbaboost za drobną opłatą pomoże Ci w krótkim czasie znaleźć się na wskazanym przy zamówieniu levelu. Niezależnie od tego, czy zaczynasz przygodę z tą platformą czy jesteś już doświadczonym zawodnikiem, boosting jest dobrą formą na zaoszczędzenie czasu.

Jak widzisz, Faceit to miejsce, gdzie zaczyna się przygoda dla osób, którym nie wystarcza zwykły matchmaking od Valve’a. Platforma cechuje się wysokim poziomem rozgrywek, o wiele lepszymi serwerami oraz funkcjami, których nie znajdziesz w menu gry. Możliwość boostingu daje także szansę bardziej doświadczonym graczom na zaoszczędzenie czasu, który musieliby poświęcić na przejście z trzeciego poziomu na ten bardziej odpowiadający im umiejętnościom.

https://imbaboost.com