Matchmakingi od wydawcy gry, Valve, cieszą się niezwykłą popularnością. Możliwość wspinania się po rangowych szczeblach daje wiele zabawy, jednak jakość serwerów oraz poziom umiejętności graczy nie zadowala każdego.

Z pomocą może przyjść platforma Faceit, która oferuje identyczny tryb gry co matchmakingi od Valve, jednak na serwerach 128 tickrate oraz z o wiele bardziej doświadczonymi zawodnikami. Przygodę rozpoczynamy z trzecim poziomem, a najlepsi z najlepszych mogą dojść do dziesiątego levelu. Faceit cechuje się także dobrym anti-cheatem, zatem możemy przestać martwić się o oszustów. Ciekawa jest również funkcja samodzielnego wyboru drużyny spośród dziesięciu zawodników wylosowanych do danego meczu. Mapy natomiast są wybierane niczym w profesjonalnych rozgrywkach – poprzez banowanie, do momentu, gdy na polu walki zostanie ostatnia z lokacji.

Brytyjska platforma to również huby oraz turnieje. Te pierwsze to swojego rodzaju grupy, gdzie znajdziesz graczy ze swojego regionu lub poziomu umiejętności. W turniejach najczęściej walka toczy się o punkty, wymienne na różnorakie nagrody.

Jeśli jesteś pewny swoich umiejętności i nie masz czasu lub chęci na samodzielne „expienie” poziomów Faceit, możesz zlecić to profesjonalistom. Imbaboost za drobną opłatą pomoże Ci w krótkim czasie znaleźć się na wskazanym przy zamówieniu levelu. Niezależnie od tego, czy zaczynasz przygodę z tą platformą czy jesteś już doświadczonym zawodnikiem, boosting jest dobrą formą na zaoszczędzenie czasu.

Przeczytaj:  Proleague 2016 Round 1: SK Telecom T1 świetnie rozpoczyna rok!

Jak widzisz, Faceit to miejsce, gdzie zaczyna się przygoda dla osób, którym nie wystarcza zwykły matchmaking od Valve’a. Platforma cechuje się wysokim poziomem rozgrywek, o wiele lepszymi serwerami oraz funkcjami, których nie znajdziesz w menu gry. Możliwość boostingu daje także szansę bardziej doświadczonym graczom na zaoszczędzenie czasu, który musieliby poświęcić na przejście z trzeciego poziomu na ten bardziej odpowiadający im umiejętnościom.

https://imbaboost.com