Na 18 dni przed premierą gry, EA Sports oficjalnie ogłosiło, że w tym roku nie będzie pokazywać najlepszych stu kart w nadchodzącej FIFIE przez kilka dni. Tym razem Kanadyjczycy postanowili zaprezentować wszystkich zawodników od razu. Nastąpi to już w poniedziałek, 9 września!

W filmie opublikowanym na mediach społecznościowych EA Sports pokazano, w jaki sposób są dobierane statystyki zawodników w grze. Mogliśmy zobaczyć jak oceniani byli m.in Anthony Martial, Jesse Lingard, Joao Felix czy Raheem Sterling. Jednocześnie na stronie producenta pojawiła się lista 100 najlepszych zawodników w FIFA 20. Ich statystyki poznamy jednak dopiero 9 września o godzinie 16:00. Wśród setki najlepszych znalazło się dwóch Polaków, a mianowicie Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski!

Oprócz dwójki Polaków i zawodników pokroju CR7, Leo Messiego czy Neymara, możemy zobaczyć m.in. nowy nabytek Juventusu, Mathiijsa De Ligta, nowego pomocnika Manchesteru City – Rodriego, czy kolejnego z byłych już zawodników AFC Ajax – Frenkiego De Jonga. Pełną listę 100 zawodników znajdziecie tutaj.

W filmie gracze zauważyli wszystkie trzy karty najnowszej ikony, Ricardo Kaki. Trzeba przyznać, karta Brazylijczyka będzie wyśmienita! Oprócz Kaki, zobaczyliśmy również wygląd karty Kyliana Mbappe, Edinsona Cavaniego, Juliana Draxlera, Angela Di Marii, Marco Verratiego i ośmiu kart „Obiecujące Transfery”.

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie

Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie

https://twitter.com/sup3rcoco78/status/1169992587660484608

 

Na ten moment to są wszystkie karty, do których dotarliśmy. O pozostałych kartach poinformujemy was, jak tylko zostaną opublikowane przez EA Sports.